Rady než zavoláte do servisu

Pokud UVC lampa nesvítí, zkontrolujte, zda je Raycop položen na čištěném povrchu a zda nejsou senzory na spodní straně vysavače znečištěné prachem. Bezpečností senzory (typ IR) mohou špatně reagovat na příliš tmavém povrchu. UVC lampa může být pootočená v paticích, je třeba ji správně umístit.

Pokud UVC lampa svítí, tyto částečky nemají vliv na kvalitu UVC sterilizačního záření a ani na používání vysavače. Vše je v pořádku a nejedná se o závadu.

Antibakteriální vysavač Raycop má optimalizovaný sací výkon a v kombinaci s dalšími vlastnostmi vysavače Raycop je zajištěno nejlepší čištění textilií v domácnosti. Klasické vysavače nejsou vhodné svým tvarem a výkonem pro čištění matrací a lůžkovin. V případě nižšího výkonu doporučujeme zkontrolovat a vyčistit filtry, případně vyměnit za nové.

Vysavač Raycop je vybaven dětskou pojistkou. Po zapojení vysavače do el. zásuvky je třeba přidržet vypínač 3 sekundy, dokud se neodemkne dětská pojistka.

Pokud je výrobek nový, při zahájení používání dochází k zahřátí nových součástek a může docházet k uvolňování mírného zápachu a nejedná se o závadu. Pokud cítíte zápach v průběhu používání, mohou být zanesené filtry prachem a je třeba je vyčistit, případně vyměnit za nové.

Rotační kartáč je třeba čistit dle návodu od namotaných vlasů a nečistot, aby fungoval správně.

V nádobce se nachází jemný šedý prach, který obsahuje roztoče, jejich výkaly, částečky lidské kůže a domácí prach. Jedině vysavač Raycop dokáže matrace a lůžkoviny zbavit těchto nečistot, které jsou původcem řady civilizačních nemocí, jako alergie, astma a ekzémy.