Testy a ocenění vysavače Raycop

Univerzita Karlova v Praze

Univerzita Karlova v Praze, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Katedra biologických a lékařských věd provedla test. Hodnocení in vitro antimikrobního účinku germicidní lampy ve vysavači Raycop na vybrané mikroorganismy v laboratorních podmínkách. Kompletní zpráva a hodnocení (PDF)

The British Allergy Foundation

Raycop je oceněn a schválen Britskou nadací pro alergie. Komentář pana Jules Payne z Allergy UK: „Naše nadace je velice potěšena, že mohla ocenit a schválit produkt Raycop, neboť je vědecky prokázáno, že výrazně snižuje množství bakterií a roztočů v matracích.

raycop-british-allergy

Japan’s Tokyo Allergy Research Center

Vysavače Raycop byly testovány Japan’s Tokyo Allergy Research Center. Testováním bylo zjištěno, že Raycop snížil počet roztočů o 93,1%. Zatímco sluneční záření snížilo počet roztočů o 3,8 %. Dále byl vysavač Raycop testován Japan’s Food Research Laboratories, že zabíjí chřipkové viry a bakterie.

raycop-graf-roztoci

raycop-graf-bakterie

mikroskop

Japan Food Research Laboratories

Účinnost vysavače Raycop na odstranění plísní testována „Japan Food Research Laboratories“ raycop-graf-plisneÚčinnost vysavače Raycop na odstranění viru včetně H1N1 testovaná „Japan Food Research Laboratories“raycop-graf-viry

Seznam testů a ocenění vysavačů Raycop